ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
FIT MATURA – znasz odpowiedzi na te pytania?
22.05.2023 10:56
#fit matura #fit recenzje #matura

Już jest! Najnowszy film na YouTube na kanale Fit Recenzje. FIT MATURA!

FIT MATURA – znasz odpowiedzi na te pytania?

Z czym Wam się kojarzy niedziela? Nam zdecydowanie z nowym filmem na kanale Fit Recenzje! Wczoraj o godzinie 11.00, jak co tydzień został opublikowany kolejny materiał – FIT MATURA!

FIT MATURA – nowy film Fit Recenzje

Niedziela, godzina 11.00 – mamy nadzieję, że ta data kojarzy Wam się już z premierą nowych filmów na kanale Fit Recenzje. Od naszego egzaminu maturalnego minęło już kilka lat, zdecydowaliśmy się zatem na rozwiązanie jego innej, nieco mniej klasycznej wersji. W tym tygodniu na kanale Fit Recenzje opublikowaliśmy film, w którym podjęliśmy się rozwiązania FIT MATURY! Odpowiedzieliśmy na 25 pytań dotyczących świata fitness. Jak nam poszło?

Nasza wersja egzaminu maturalnego – jakie zawiera pytania?

Nasza wersja FIT MATURY zawiera 25 pytań odnoszących się do wiedzy dietetycznej. W arkuszu znalazły się m.in. pytania dotyczące makroskładników danych produktów, asortymentu fit produktów w polskich sklepach, definicji, a także pytania wymagające od nas obliczeń matematycznych oraz wiedzy historycznej.

O to przykłady pytań:

  • Który z wymienionych produktów ma najwięcej gramów białka na 100g?
  • Wybierz prawidłową definicję diety keto.
  • W którym roku odbyły się pierwsze zawody kulturystyczne w Polsce?
  • Wymień wszystkie smaki batonów Kizzers.
  • Która z tych aktywności przeciętnie spala najwięcej kalorii w 60 minut?

Rozwiąż z nami FIT MATURĘ!

Dodatkowo, w opisie najnowszego filmu umieściliśmy link do rozwiązywanego przez nas arkusza. Wszystko po to, by mogliście sprawdzić się razem z nami! Na jakim poziomie jest Wasza wiedza dietetyczna? Sprawdźcie i dajcie znać w komentarzu pod filmem!

Widzieliście już najnowszy film Fit Recenzje na portalu YouTube? Jak Wam się podoba? Dajcie znać, czy znaliście odpowiedzi na pytania z arkusza FIT MATURY i jaki wynik uzyskaliście. Czy nam udało się zdać egzamin? Tego dowiecie się w materiale!

Śledź @fit_recenzje na Instagramie, by być na bieżąco ze wszystkimi nowościami ze świata fitness!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]