ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
FIT LEKTURY – „Program Gladiator”

Kolejna recenzja książki staje się faktem. Dzisiaj szczególnie ważna dla mnie lektura, bo od niej zaczęła się moja...

FIT LEKTURY – „Program Gladiator”

Kolejna recenzja książki staje się faktem. Dzisiaj szczególnie ważna dla mnie lektura, bo od niej zaczęła się moja przygoda z treningiem siłowym oraz racjonalnym żywieniem. „Program Gladiator” był także pierwszą edukacyjną pozycją, za którą zapłaciłem z własnych pieniędzy. Teraz czas na konkretne info – FIT LEKTURY „Program Gladiator”!

Dla kogo przeznaczony jest „Program Gladiator”?

Tak naprawdę dla wszystkich, którzy chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe, zacząć trenować siłowo oraz stać się dla siebie trenerem. Mimo, że wiele rozdziałów jest uniwersalnych, to mężczyźni wyciągną z tego ebooka najwięcej. Specjalnie dla kobiet powstał oddzielny, o którym napiszę innym razem. Przeczytaliście już?

Ile rozdziałów i stron liczy ebook?

„Program gladiator” podzielony jest na 4 rozdziały. Dwa obszerne, których nazwy to odpowiednio „dieta” i „trening”, a także dwa poboczne – „rozwój osobisty” i „zakończenie”. Cały ebook liczy 72 strony napisane przystępnym językiem.

Czy dzięki tej książce nauczę się liczyć kalorie i będę mógł sam prowadzić się żywieniowo?

Absolutnie tak! Ebook ten bardzo dokładnie opisuje jak obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne oraz rozwija zagadnienia związane z makroskładnikami. To jednak nie wszystko. W książce dowiesz się m.in ile błonnika spożywać, jak określić swój poziom tkanki tłuszczowej, kiedy i jak przeprowadzać REFEED oraz IF, czym jest Intermittent fasting i jak kontrolować efekty i wprowadzać zmiany. Bez wątpienia pomocne są również podrozdziały o alkoholu, suplementacji oraz przerwach w diecie.

Czy w ebooku znajdę plany treningowe?

Tak i to aż 7! Dwa główne oraz pięć pod konkretne specyfikacje, czyli mające pomóc w poprawieniu gorzej rozwiniętej partii mięśniowej. Poza planami bazującymi na konkretnych ćwiczeniach, w książce znajdziesz także zamienniki dla każdego z nich oraz rekomendacje dotyczące zmian w planie treningowym. Warto wspomnieć, że przeczytasz tu również o zamiennikach dla podciągąnia, metodach progresji, rozciąganiu, rozgrzewce. Wszystko „na tacy”!

Nie mam motywacji do ćwiczeń, co zrobić?

W rozdziale pt. Rozwój osobisty znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

Gdzie kupię tego ebooka?

Na stronie www.ebooki.szmexy.pl 🙂

FIT LEKTURY „Program Gladiator” to już drugi wpis z tej serii. Pierwszy przeczytasz tutaj.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]