ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
FIT LEKTURY – „Klata program 4 dniowy”
3.02.2020 23:47

Tego tutaj jeszcze nie było, a na pewno nie w takiej formie. Dzisiaj pierwsza recenzja książki na FIT...

FIT LEKTURY – „Klata program 4 dniowy”

Tego tutaj jeszcze nie było, a na pewno nie w takiej formie. Dzisiaj pierwsza recenzja książki na FIT RECENZJE. Czemu zdecydowałem, że będzie to „KLATA Program 4 dniowy”? Powstał on z połączenia sił Piotra Tomaszewskiego i Krzysztofa Kościelniaka, a jego premiera miała miejsce wczoraj. Kupiłem, przeczytałem i pomyślałem, że chciałbym podzielić się z wami moją recenzją. Zapraszam.

Dla kogo przeznaczony jest „KLATA Program 4 dniowy”?

Według autorów najlepszymi odbiorcami zawartych tu treści będą osoby średniozaawansowane. Nie da się także ukryć, że program jest głównie dla mężczyzn.

Ile rozdziałów i stron liczy ebook ?

Dokładnie piętnaście rozdziałów głównych i 71 stron. Każda z nich jest po brzegi wypełniona wartościowymi materiałami, które można wdrożyć od razu w życie. To z kolei eliminuje wszelkie wymówki powstrzymujące przed działaniem.

Czy ta książka pomoże mi w zbudowaniu mięśni klatki piersiowej?

Tak, o ile zastosujesz się do wspomnianych tam porad. Tych zaś nie brakuje. Przeczytasz między innymi o anatomii tej części ciała, często spotykanych błędach podczas treningu „klaty”, rozgrzewce, doborze prawidłowego ciężaru oraz metodach progresowania.

Czy w ebooku są gotowe plany treningowe?

Oczywiście, to właśnie treningi stanowią podstawę programu Piotra. Autor udostepnił czytelnikom jeden plan z podziałem na 2 bloki treningowe liczące łącznie 12 tygodni (razem z dwoma tygodniami roztrenowania). Jakie to treningi? W odsłonie 4 dniowej mamy do czynienia z podziałem na jednostki push, pull, push, legs. Warto też zaznaczyć, że do planu została dołączona lista wszystkich ćwiczeń i i zamienników. Godne pochwały są dedykowane filmiki, które pokażą Ci prawidłowe wykonywanie ćwiczeń.

Czy w planie znajdę też trening brzucha?

Co prawda nie ma go na liście ćwiczeń, ale napisano o nim oddzielny rozdział. Podkreślono tam ważnosć tego treningu oraz wymieniono przykładowe ćwiczenia wraz z poradami.

Czy w książce jest coś o diecie?

Tak! Poza genialnym i obszernym materiałem treningowym, osoby kupujące otrzymują porady dietetyczne i suplementacyjne.

Czy ja polecam ?

Bardzo! Mam wyrzuty sumienia, że zapłaciłem tak mało za takie kompendium wiedzy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]