Fit Auchan cz.2 – co warto kupić?

Fit Auchan cz.2 – co warto kupić?

Pomysł na zestawienia „fit” produktów z popularnych supermarketów się Wam spodobał, więc kontynuuję tę serię! Dzisiaj 2 część Fit Auchan. Dajcie znać czy wiedzieliście o istnieniu każdego produktu. Niektore z nich goszczą w mojej diecie bardzo często. W dalszej części posta piszę o nich trochę więcej

Maluta jogurt wysokobiałkowy 0%

Popularny wśród fit freaków już od kilku lat. Maluta wyróżnia się bardzo prostym składem – tylko mleko i bakterie. Wiele osób ceni sobie ją przede wszystkim za aż 9g białka w 100g, 0% tłuszczu, brak laktozy oraz gęstą konsystencję. Za kubeczek 180g zapłacimy ~2 zł. Coś zamiast skyra.

Ehrmann pudding wysokobiałkowy

Dość drogi, ale smak i konsystencją są rekompensatą. Dostępny w kilku odsłonach cechuje się dużą słodkością i sprawia wrażenie tłustego. Zawiera jednak zaledwie ~80 kcal w 100g, 2g tłuszczów i 10g protein. Cena to ok. 7 zł (200g)

Mlekovita odżywka białkowa

Od kilku miesięcy w Auchan znajdziemy także 30-gramowe saszetki białek od Mlekovity. Jedna porcja dostarcza ok. 120 kcal i 23g protein. Do wyboru kilka smaków, w tym naturalny ~2 zł.

Granex chrupki kukurydziane

To chyba top1 tego zestawienia. Jeśli lubicie zwykłe chrupki kukurydziane, to polubicie też produkt od Granexa. Nie tylko za smak, bo chrupki tej firmy mają tylko 249 kcal w 100g. Ponad 100 kcal mniej niż odpowiedniki innych marek! Można je kupić w wersji ekologicznej i klasycznej. Cena to 3-4 zł

Sokoliki parówki drobiowo-cielęce

Pisałem o nich już wiele razy, ale w przypadku powtarzać się warto. Parę miesięcy temu Sokołów wprowadził dobre zmiany w składzie, ale niską zawartość tłuszczu jak na parówki utrzymał. I tak o to mamy 90% mięsa, 13g fatu oraz 14.5g białka. Za opakowanie 140g zapłacimy 3-4 zł.

Ketchup Kotlin 60% mniej kalorii

Ten produkt musiał się tutaj znaleźć. Niskokaloryczny ketchup od Kotlina od kilku lat wzbogaca smak moich posiłków. Cechuje się bardzo dobrym smakiem i zawiera ok. 45 kcal w 100g. Kupimy go w dwóch wersjach: łagodnej oraz pikantnej. Koszt takiej przyjemności to 4-5 zł.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Również z tej kategorii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]