ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Feel Fit Protein Bar 35% Crispy Coconut – kokosowe love?
1.11.2019 12:14
#baton proteinowe #feel fit

Dziś recenzja trzeciego i zarazem ostatniego batona proteinowego od polskiej firmy Feel Fit. Jest to oczywiście smak kokosa.

Feel Fit Protein Bar 35% Crispy Coconut – kokosowe love?

Makroskładniki (40g) : 158 kcal 14B|6.8T|11.2W
Skład : m.in białko mleka, maltitol, tłuszcz palmowy, kakao w proszku, izolat białka sojowego, zmielony kokos, tłuszcz kokosowy, hydrolizat kolagenu i mleko w proszku

Konsystencja – jest to stała wszystkich trzech batonów od Feel Fit, więc tutaj nic się nie zmienia. Lekko twarda, chrupiąca i bardziej niż klasyczne białkowe przekąski przypominająca cukierki tj. Bajeczne, Michałki itp.

Smak – najlepszy z całej trójki, przede wszystkim dlatego, że smak sugerowany na etykiecie (w tym przypadku kokos) jest najbardziej intensywny. Za dodatkową zaletę należy uznać fakt, iż kokos nie występuje w postaci wiórków, a zmielonego musu, co pozytywnie wpływa także na konsystencję. Poza tym masa białkowa ma lekko słodki, śmietankowo-mleczny smak.

Podsumowanie : Jak wspomniałem wcześniej, kokosowa wersja PROTEIN 35% moim zdaniem smakuje najlepiej, jednak różnice pomiędzy poszczególnymi smakami nie są duże. Batony proteinowe nie kończą recenzji produktów od Feel Fit, bo już w następnym tygodniu pod lupę wezmę nowość – kulki proteinowe à la Raffaello.

Cena: 5-6 zł (m.in Carrefour Express)

.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]