Ehrmann High Protein Vanilla Pudding – recenzja deseru z Auchan!

Ehrmann High Protein Vanilla Pudding – recenzja deseru z Auchan!

Do przetestowania popularnych proteinowych puddingów od Ehrmanna zbierałem się już od dłuższego czasu, ale przy każdej wizycie w Auchan trafiałem na puste półki. Kiedy już udało mi się je zdobyć, kupiłem od razu dwa smaki, a dziś zrecenzuję wersję waniliową. Jeden kubeczek deseru (200g) zawiera 152 kcal, 3g tłuszczów, 11g węglowodanów oraz 20g białka. Cukier zastępują tu substancje słodzące w postaci sukralozy i acesulfamu-k, a bazę składu stanowi mleko odtłuszczone, białka mleka i śmietanka.

Tak jak się spodziewałem, konsystencja puddingu jest rewelacyjna – bardzo gęsta i aksamitna przypomina schłodzony budyń lub też kleik ryżowy. Naturalny aromat nadaje całości delikatnego, nieprzesłodzonego smaku wanilii bourbon bez sztuczności słodzika. Co ciekawe, mimo znikomej ilości „fatu” deser sprawia wrażenie bardzo tłustego i wydaje mi się, że jest to zasługa zagęszczaczy oraz śmietanki.

Podsumowując, High Protein Vanilla Pudding to górna półka wśród proteinowych produktów tego typu i gdyby nie dość wysoka cena z pewnością zagościłby w moim jadłospisie na stałe.

Cena: ok. 7 zł

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Również z tej kategorii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]