ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Ehrmann High Protein Chocolate Pudding – deser dla fit freaków!
26.10.2019 04:17
##ehrmann #auchan

Drugi i ostatni dostępny na ten moment w Polsce smak proteinowego puddingu od Ehrmanna to czekolada (nie dotarła...

Ehrmann High Protein Chocolate Pudding – deser dla fit freaków!

Drugi i ostatni dostępny na ten moment w Polsce smak proteinowego puddingu od Ehrmanna to czekolada (nie dotarła do nas jeszcze nowość – karmel). Jego makroskładniki wyglądają identycznie jak w wersji waniliowej, ale przypomnę – jedno opakowanie zawiera 152 kcal, 3g tłuszczów, 11g węglowodanów oraz 20g białka.

Mimo, że połączenie mleka z kakao najczęściej kojarzy się z mleczną czekoladą, to w przypadku puddingu od Ehrmanna tak nie jest – smak można tutaj porównać bardziej do czekolady deserowej. Wynika to między innymi z faktu, iż deser ma ciemnobrązowy kolor oraz cechuje się umiarkowaną słodkością. Przyczynia do tego także intensywność kakao, które wyraźnie zaznacza swoją obecność, ale jednocześnie nie pozostawia po sobie goryczki.

Moim zdaniem High Protein Chocolate Pudding minimalnie przebija waniliowego poprzednika i mam tu na myśli nie tylko smak, bo jego cena także jest trochę niższa. Konsystencja, o której nie wspominałem wcześniej to ponownie klasa światowa i dlatego też zasługuje na „dziesiątkę”.

Cena: ok. 7 zł

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]