ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Dzik Energy Grape w Warszawie – 100 ukrytych puszek!

To nie jest żart! Firma WK schowała w Warszawie 100 puszek fioletowego Dzik Energy. Kto będzie pierwszy?

Dzik Energy Grape w Warszawie – 100 ukrytych puszek!

Akcja została oficjalnie ogłoszona dzisiaj o godz. 15:00 w mediach społecznościowych WK. Na terenie całej Warszawy ukryto aż 100 puszek nowości, Dzik Energy Grape! Kto będzie pierwszy? Najwięksi fani już teraz ruszyli w poszukiwania.

Dzik Energy Grape – piąty smak w ofercie!

Oficjalnie nie zostało to potwierdzone, ale dostępne informacje jasno sugerują, że piątym smakiem Dzik Energy będzie winogrono. Pisaliśmy to tym we wpisie „Fioletowy Dzik w Biedronce?! – premiera 17 kwietnia!„. Szczęśliwcy już dzisiaj spróbują tej nowości.

źródło: instagram @wkdzik

Kiedy premiera fioletowego Dzik Energy?

To już wiemy oficjalnie! Sprzedaż najnowszego Dzik Energy rozpocznie się 17 kwietnia w Biedronce! Co ciekawe, sieć nie umieściła napoju w poniedziałkowej gazetce. Obserwując ostatnie ruchy WK, można pokusić się o tezę, że to celowy zabieg.

źródło: instagram @agaciastaaa

Do oficjalnej premiery zostały już ostatnie godziny! Test smaku wkrótce dostępny tutaj oraz na instagramowym koncie Fit Recenzje

Śledź @fit_recenzje na Instagramie, by być na bieżąco ze wszystkimi nowościami ze świata fitness!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]