ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Dobra Kaloria Superfoods Spirulina & Cytryna – niecodzienny mix smaków!
4.11.2019 07:42
#batony raw #dobra kaloria

Tą wersję batona z serii Superfoods od Dobrej Kalorii zostawiłem na koniec z jednego, jasnego powodu – zdecydowanie najbardziej...

Dobra Kaloria Superfoods Spirulina & Cytryna – niecodzienny mix smaków!

Tą wersję batona z serii Superfoods od Dobrej Kalorii zostawiłem na koniec z jednego, jasnego powodu – zdecydowanie najbardziej obawiałem się jej smaku.

Makroskładniki (35g) : 115 kcal 2.2B|2.4T|21W
Skład : daktyl, orzechy nerkowca, migdały, cytryna liofilizowanana (3%), spirulina (2.5%)

Konsystencja – podtrzymuje świetną jakość swoich poprzedników. Idealnie miękka, wilgotna i chrupiąca dzięki orzechom zatopionym w daktylowej masie – 10/10.

Smak – moje obawy na szczęście nie przełożyły się na rzeczywistość, baton jest smaczny, bardzo słodki i przyjemnie kwaskowaty. Spirulina co prawda daje się we znaki, jednak bardziej niż na smak, wpływa na zielony kolor przekąski. Po spróbowaniu Dobrej Kalorii na myśl przyszło mi tylko jedno skojarzenie – galaretki cytrynowe. Wydaję mi się, że jest to najlepsze porównanie – 7/10.

Podsumowanie : Najbardziej egzotyczny z całej serii Superfoods, smaczny, ale mimo to swoich poprzedników nie przebija. Myślę, że do gustu przypadnie szczególnie fanom zielonych koktajli.

Cena: 2-4 zł (m.in Tesco, Auchan, Rossmann )

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]