ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Day Up Puree Owocowe – testuję kolejne smaki!

Black (banan, jabłko, porzeczka, jeżyna, jogurt naturalny, płatki owsiane, płatki gryczane, węgiel aktywny) – konsystencja musu jest dość...

Day Up Puree Owocowe – testuję kolejne smaki!

Black (banan, jabłko, porzeczka, jeżyna, jogurt naturalny, płatki owsiane, płatki gryczane, węgiel aktywny) – konsystencja musu jest dość gęsta oraz różnorodna. Wyczuwalne są małe kawałki płatków, które ciężko odróżnić, ale to chyba zrozumiałe. W smaku zdecydowanie dominuje banan, a zaraz po nim jabłko. Dwa pozostałe owoce są mniej wyraźne. Całość jest umiarkowanie słodka, a jogurt naturalny tylko dopełnia smaku i świetnie współgra ze wszystkimi składnikami.

Yellow (jabłko, banan, ananas, jogurt naturalny, wiórki kokosowe, płatki quinoa, płatki owsiane) – nie wiem jak to możliwe, ale mimo, że w składzie znajduje się ponad 3 razy więcej jabłek niż ananasa, to właśnie ten drugi owoc jest dominujący w smaku. Banan pozostaje nieco w tyle i tylko uzupełnia całość. Warto również wspomnieć o wiórkach kokosowych. Jest ich tylko 2.2%, a czuć je tak, jakby było ich 22%. W połączeniu z owocami, płatkami i jogurtem tworzą gęsty, bardzo słodki i zarazem przyjemny w smaku mus.

Red (jabłko, truskawka, czereśnia, jogurt naturalny, płatki owsiane, siemię lniane) – konsystencja tego musu jest zdecydowanie rzadsza od poprzedników, można nawet stwierdzić, że wodnista. Smak to dominacja kwaskowato-słodkich jabłek z delikatnymi truskawkami. Czereśnie gdzieś zniknęły i są bardzo trudne do zidentyfikowania. Podobnie jak w wersji czarnej i żółtej, do płatków oraz jogurtu nie mam żadnych zarzutów. Mimo, że ten Day Up także jest smaczny, to moim zdaniem na tle reszty wypada nieco słabiej.

Cena : ok. 3 zł (m.in. Biedronka, Auchan, Tesco)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]