ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Colac Toffee 67 Topping No Sugar – bardzo słodki i gęsty!
19.11.2019 06:46
##colac #sosy zero

Dziś test drugiej wersji bezcukrowego sosu od Colac! Czekoladowy topping postawił wysoką poprzeczkę, więc teraz oczekiwania są jeszcze...

Colac Toffee 67 Topping No Sugar – bardzo słodki i gęsty!

Dziś test drugiej wersji bezcukrowego sosu od Colac! Czekoladowy topping postawił wysoką poprzeczkę, więc teraz oczekiwania są jeszcze większe. Chocolate czy Toffee ? Moją odpowiedź poznacie w recenzji.

Makroskładniki (100g) : 181 kcal 1.3B|1.9Tl58W (56 g polioli)
Skład : maltitol, woda, oligofruktoza, śmietanka w proszku, serwatka w proszku, emulgator, cytrynian sodu, ekstrakt słodu jęczmiennego, karagen, sól, aromat, sorbinian potasu.

Konsystencja toppingu Colac

Znów jest perfekcyjna! Karagen jako zagęszczacz robi robotę i zapewnia bardzo gęstą, ciągnącą konsystencję – prawdziwy karmel. Dzięki temu topping sprawdza się zarówno jako dodatek do owsianki, kawy, mleka jak i polewa do omleta/naleśników.

Smak Colac Toffee 67 Topping

Masa kajmakowa bez dodatku cukru. Brzmi niemożliwie, ale to najlepsze porównanie jakie przychodzi mi do głowy. Toffee 67 jest kosmicznie słodki, a jego smak można określić jako karmelowo-krówkowy. Przyczepić można się tu jedynie do naprawdę lekkiego posmaku goryczki. Poza tym bajka!

Podsumowanie

Toffee 67 pokonuje Choco 46 z wczorajszej recenzji. Oba produkty belgijskiej firmy uważam za świetne, ale moja miłość do masy kajmakowej wygrała. To jeden z tych sosów, które można pić prosto z butelki i nawet nie wiadomo kiedy odsłania się dno.

Cena: ok. 17 zł (Guiltfree.pl)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]