ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Coca Cola Lemon Zero Sugar – mój test cytrynowej coli zero!
20.11.2019 07:44
#coca cola #napoje zero

Cytrynowa Coca Cola Zero już w Polsce! Od jakiegoś czasu dostępna jest w polskim sklepie internetowym – Sugar...

Coca Cola Lemon Zero Sugar – mój test cytrynowej coli zero!

Cytrynowa Coca Cola Zero już w Polsce! Od jakiegoś czasu dostępna jest w polskim sklepie internetowym – Sugar Less Life. Czy pojawi się także na półkach miejscowych supermarketów? To pytanie wciąż pozostaje bez odpowiedzi. Napierw sprawdźmy czy jest tego w ogóle warta. Zapraszam do przeczytania recenzji i dzielenia się własną opinią w komentarzach.

Makroskładniki (100ml) : 0.4 kcal 0B|0T|0W
Skład : woda, dwutlenek węgla, barwnik karmelowy E150d, kwas fosforowy, aspartam, acesulfam-k, naturalne aromaty (w tym kofeina), cytrynian sodu.

Smak – pamiętacie Pepsi Light Lemon? Napój ten został wycofany ze sprzedaży kilka lat temu, ale w czasie swojej obecności na rynku zdążył zostać jednym z moich ulubionych. Wspominam o tym, bo importowana z Węgier Coca Cola Zero bardzo przypomina mi ten smak. Ten czyli mocno cytrynowy, orzeźwiający, ale jednocześnie nie zatracający swojego „ja” jakim jest smak klasycznej Coli. Dla mnie petarda! Proste połączenia sprawdzają się najlepiej – 9/10.

Podsumowanie : Życzę sobie i wam, aby ten napój jak najszybciej pojawił się na polskim rynku. Choć Pepsi Light Lemon nie przebija, to jest jej godnym następcą. Mocno schłodzona, z kilkoma kostkami lodu i plastrem cytryny – w takim wydaniu Coca Cola Zero Lemon smakuje najlepiej.

Cena : ok. 5 zł (Sugar Less Life)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]