ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Chicks&Sport Chicken Breast Crisps – chipsy z kurczaka!
18.11.2019 07:03
##chipsy #chicks and sport

Ostatnio same słodkie recenzje, więc najwyższy czas na przetestowanie wytrawnej przekąski. Co powiecie na chipsy z kurczaka ?...

Chicks&Sport Chicken Breast Crisps – chipsy z kurczaka!

Ostatnio same słodkie recenzje, więc najwyższy czas na przetestowanie wytrawnej przekąski. Co powiecie na chipsy z kurczaka ? Zapraszam do przeczytania mojej recenzji.

Makroskładniki (25g – 1 opakowanie) : 110 kcal 23.4B|1.7T|0.2W (0.1 cukrów prostych)
Skład : Chicken filet 99%, salt, fresh garlic, freshly ground black pepper, glucose, starter cultures

Konsystencja

Jak możecie zobaczyć na drugim zdjęciu, kształtem Chicks&Sport przypominają trochę chipsy. Podobnie jest ze strukturą przekąski : mega chrupiąca i tylko lekka gumowata pod koniec. Miłe zaskoczenie i wysoka ocena.

Smak

Dominuje oczywiście kurczak, ale swój duży udział mają również przyprawy. Tych w przekąskę nikt nie pożałował i tak o to sól, pieprz oraz czosnek przyczyniają się do mocno słonego, ale także słodko-kwaśnego smaku. Pomysłowe połączenie składników i super alternatywa dla zwykłych chipsów.

Podsumowanie

Przekąski z tak dobrymi makroskładnikami oraz składem dawno tutaj nie było. Jedno opakowanie Chicks&Sport Crispy to odpowiednik ok. 100g piersi z kurczaka. Szybki i smaczny sposób na uzupełnienie białka.

Cena: ok. 12 zł (m.in Ketomania)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]