ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Celiko Frupp Liofilizowane Batony – ważą tylko 10g!

Liofilizowane batony, które ważą jedynie 10g! Testuje trzy smaki: malinę, wiśnię i truskawkę.

Celiko Frupp Liofilizowane Batony – ważą tylko 10g!

Malina

Batonik waży zaledwie 10g i w 31% składa się z malin. Jest chrupiący, a po rozpuszczeniu się, świetnie oddaje smak owocu wzbogaconego zagęszczonymi sokami z m.in jabłek i winogron. Można wyczuć w nim również pestki, które są charakterystyczne dla malin. Mnie batonik najlepiej smakuje jako dodatek do ciepłej owsianki, jako przekąska do gryzienia sprawdza się słabo.

Wiśnia

W tej wersji występuje taka sama ilość owoców, jak w poprzednim smaku. Jednak, moim zdaniem wiśnie są tutaj przytłoczone przez soki owocowe. Brakuje mi w tym batoniku kwaskowatości typowej dla tego owocu. Dobry, ale nie ma się czym zachwycać.

Truskawka

Kolejny bardzo dobrze oddany smak, mimo że truskawki stanowią w tej przekąsce 26%, a więc najmniej spośród wszystkich batonów. Trudno coś więcej napisać, jest to produkt o bardzo prostym składzie, lekki, niskokaloryczny i w konsekwencji niesycący. Osobiście nie jestem wielkim fanem owoców w takiej formie. Nic nie zastąpi tych świeżych, aczkolwiek warto przynajmniej raz spróbować takiej odmiany. Próbowaliście ?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]