ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Breyers Delights Creamy Chocolate – czekoladowe lody białkowe!

Lody Breyers Delights w Polsce! Niskokaloryczne, proteinowe i z niższą zawartością cukrów w porównaniu do klasycznych lodów.

Breyers Delights Creamy Chocolate – czekoladowe lody białkowe!

Aktualnie są u nas dostępne w czterech smakach, a dziś zrecenzuję wersję „Creamy Chocolate”.

Makroskładniki (100g) : 116 kcal 7.4B|3.2T| 17.5W (8.5g cukrów prostych) Całe pudełko ma zaledwie 310 kcal
Skład : odtworzone odtłuszczone mleko, odtłuszczone zagęszczone mleko, erytrol, glikozydy stewiowe, śmietanka (4.5%), białka mleka, kakao, cukier, emulgator, stabilizatory

Konsystencja – po kilku minutach od wyjęcia lodów z zamrażarki staje się kremowa, aksamitna, lekka i niemal niczym nie odbiega od wysokokaloryczych odpowiedników – 10/10.

Smak – bardzo dobry! Intensywność kakao co prawda nie dorównuje kultowym Haagen-Dazs, ale jak na tę ilość kalorii budzi podziw. Breyers cechują się delikatną słodyczą, a dodatek śmietanki sprawia, że smakują lepiej niż większość czekoladowych lodów na rynku. Mnie kojarzą się z tymi od Nestlé, a konkretnie Nesquick-ami. Zasłużone 8/10.

Podsumowanie : Wprowadzając na polski rynek popularne lody Breyers Delights, Unilever zaskoczył mnie bardzo pozytywnie, a dobre pierwsze wrażenie zostało podtrzymane po ich spróbowaniu. Idealna konsystencja i bardzo dobry smak zachęciły mnie do przetestowania pozostałych 3 wersji, a o nich już na dniach. Stay tuned.

Cena : ok. 20 zł (Auchan, Tesco, Kaufland)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]