ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Bolero Instant Drink – hibiscus, rose, elderflower

Hibiskus W niektórych smakach bolero, problemem jest to, że trudno je porównać do oryginału, w dzisiejszych tak właśnie...

Bolero Instant Drink – hibiscus, rose, elderflower

Hibiskus

W niektórych smakach bolero, problemem jest to, że trudno je porównać do oryginału, w dzisiejszych tak właśnie jest. Hibiskus – nie piłem, nie jadłem, nie znam. Mimo to uważam, że jest to jeden z lepszych smaków jakie dotychczas próbowałem. Bardzo słodki, przypominający owoce leśne. Miło mnie zaskoczył i daję mu najwyższą możliwą ocenę.

Rose

Mało słodki, niewyraźny i lekko gorzki. Te słowa chyba najlepiej opiszą ten napój bolero. Róża wydaje się być podobna, do tej stosowanej najczęściej w przemyśle spożywczym, ale w tej postaci moim zdaniem jest przeciętna.

Elderflower

Wobec tego bolero miałem największe obawy, widok kwiatu czarnego bzu na saszetce jakoś mnie odstraszał. Okazało się to jednak mylące. Napój jest bardzo dobry, zarówno w wyglądzie jak i smaku przypomina lemoniadę. Jako, że słodkość w nim jest wyważona, schłodzony bardzo dobrze gasi pragnienie i orzeźwia.

Cena: ok. 2 zł (Strefa Mocy)

Pamiętaj, że używając kodu “fitrecenzje” dostaniesz 10% zniżki na cały asortyment sklepu Strefa Mocy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]