ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Body Attack Protein Donut Blueberry – test fit donuta!
9.11.2019 05:59
#body attack #donuty

Trzeci i ostatni smak proteinowego donuta od Body Attack ro jagoda. Przyznam, że względu na małe kawałki owoców...

Body Attack Protein Donut Blueberry – test fit donuta!

Trzeci i ostatni smak proteinowego donuta od Body Attack ro jagoda. Przyznam, że względu na małe kawałki owoców to właśnie on ciekawił mnie najbardziej.

Makroskładniki (60g) : 212 kcal 7.8B|7.1T|24.2W (3g cukrów prostych)
Skład : białka jaja kurzego, mąka pszenna, pełnoziarniste płatki owsiane, jagody (20%), olej roślinny, gliceryna, WPC, pomarańczowa skórka, lecytyna słonecznikowa, maltitol, acesulfam-k, wodorowęglan sodu, pirofosforan sodu.

Konsystencja donuta Body Attack

jak wspomniałem przed chwilą, w biszkoptowej masie ukryte są liczne jagody. Swoją konsystencją przypominają rodzynki urozmaicając tym samym puszystego, wilgotnego donuta.

Smak Body Attack Protein Donut Blueberry

Poza delikatną słodyczą znaną już z poprzednich wersji, tym razem donut cechuje się także lekko cytrynowym zapachem oraz smakiem. Myślę, że można go porównać z babką cytrynową. Borówki zaś pełnią rolę kontrastu i wzbogacają przekąskę swoją kwaskowatością.

Podsumowanie

Zdecydowanie najbardziej oryginalny ze wszystkich trzech donatów od Body Attack, ale nie najlepszy. Moim faworytem pozostaje czekoladowy.

Cena: 7-10 zł (Body Attack)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]