ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Body Attack Caramel Syrup Zero – warto kupić?

Ostatnio próbuję dużo nowych syropów bez kalorii, więc ich recenzje też będą pojawiać się częściej. Dziś zdecydowałem się...

Body Attack Caramel Syrup Zero – warto kupić?

Ostatnio próbuję dużo nowych syropów bez kalorii, więc ich recenzje też będą pojawiać się częściej. Dziś zdecydowałem się przetestować karmelowy od Body Attack. Zapraszam.

Makroskładniki (100g) : 2 kcal 0B|0Tl0.5W
Skład : woda, erytrol, barwnik E150c, guma ksantanowa, aromat, kwas mlekowy, benzoesan sodu, sól, sukarloza

Konsystencja syropu Body Attack

Bardziej wodnista niż gęsta i nie zmienia się to także po przechowywaniu syropu w lodówce. Pod tym względem odbiega od czołówki w swojej kategorii, ale niesie to że sobą także plusy : dobrze rozpuszcza się w kawie i jogurtach.

Smak Body Attack Caramel Syrup

Tutaj jest już zdecydowanie lepiej. Smak syropu od Body Attack można określić jako połączenie karmelu, miodu i syropu klonowego. Dużą zaletą jest słodkość osiągnięta przez rzadko spotykany w tego typu produktach erytrol oraz brak jakiejkolwiek goryczki czy sztucznych posmaków. Polecam szczególnie jako dodatek do naleśników/gofrów/owsianek.

Podsumowanie

Kolejny syrop 0 kcal, który dołącza do grona moich ulubionych pod względem smaku. Konsystencja może i nie powala, ale po spróbowaniu ten „grzech” zostaje wybaczony. Próbowaliście ?

Cena : ok. 20 zł (Body Attack)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]