ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Applied Nutrition ABE Pre Workout – przedtreningówka w żelu

Dziś pierwsza na tym profilu recenzja przedtreningówki i to nie przypadek, że trafiło właśnie na produkt od Applied...

Applied Nutrition ABE Pre Workout – przedtreningówka w żelu

Dziś pierwsza na tym profilu recenzja przedtreningówki i to nie przypadek, że trafiło właśnie na produkt od Applied Nutrition. ABE na tle większości pre workoutów wyróżnia się formą w jakiej występuje – od niedawna poza proszkiem dostępna jest także jako praktyczna saszetka z żelem. 60 mililitrowa porcja zawiera 4g cytruliny, 3g kreatyny, 2g beta-alaniny, 200mg kofeiny oraz 100mg teakryny. Poza tym, rolę substancji słodzącej pełni tutaj sukraloza, a zagęstnika guma ksantanowa. O moich odczuciach i samopoczuciu po zastosowaniu przedtreningówki wspomnę za chwilę, ale najpierw nieco o smakach.

Bubblegum Crunch – żel o tym smaku jest lekko kwaskowaty, ale nie towarzyszy mu dość często spotykana w tego typu produktach goryczka. Guma balonowa jest jak najbardziej wyczuwalna, a przedtreningówka zaskakująco smaczna.

Candy Ice Blast – smak tego żelu w 100% spełnił moje oczekiwania – jest bardzo orzeźwiający i przypomina cukierki lodowe. Po spożyciu przez dobre parę minut pozostawia po sobie uczucie świeżego oddechu.

Icy Blue Raz – ciężko mi do czegokolwiek porównać smak tej przedtreningówki, jako że produkty „blue raspberry” nazywane są tak najczęściej ze względu na dodatek niebieskiego barwnika. W skrócie można go określić jako połączenie dwóch poprzednich wersji.

Opisując działanie ALE trzeba zacząć od cytruliny – 4g w jednej porcji przekładają się na wyraźne uczucie „pompy” mięśniowej podczas treningu, a tę lubi chyba każdy. Jeśli chodzi o beta-alaninę, to w moim przypadku 2g są za małą ilością, aby odczuć charakteryczne mrowienie na ciele – dla jednych to zaleta, a dla innych wada. Fajnie działa także kofeina, która wraz z teakryną uznawaną za jej ulepszoną wersję przyczynia się do lekkiego pobudzenia przy jednoczesnym skupieniu. Osobiście nie przepadam za mocnymi pre-workoutatmi, dlatego ABE sprawdza się u mnie świetnie, a fakt że smakuje naprawdę dobrze i nie powoduje wykrzywienia twarzy na wszystkie strony, co również jest jego dużą zaletą.

Cena: 9.99 zł (Applied Nutrition)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]