ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
ALLDEYNN SLEEPROSE – test suplementu Deynn!
8.02.2021 02:21
#alldeynn #deynn #sleeprose

Czy polecam ALLDEYNN Sleeprose? Po kilku tygodniach testów, wracam do Was z opinią na temat drugiego z produktów...

ALLDEYNN SLEEPROSE – test suplementu Deynn!

Białko Wheyrose spełniło moje oczekiwania, a jak z suplementem na sen? Sprawdziłem jak bogaty skład przekłada się na samą praktykę!

ALLDEYNN Sleeprose nie jest pierwszym suplementem wspomagającym sen, jaki testuję. W czasie jego używania, nie korzystałem jednak z innych. Mogę zatem w obiektywny sposób przekazać Wam swoje odczucia na jego temat.


Czy ALLDEYNN Sleeprose ma dobry skład?

Dobry to mało powiedziane! Można powiedzieć, że nazwa oddaje to, co kryje się w środku. Występuje tutaj bowiem m.in GABA, l-teanina, L-tryptofan, melatonina, ZMA i ashwagandha. Ta ostatnia w postaci KSM-66 (standaryzowana na 5% witanolidów) – ta forma nie jest obecna w każdej ashwagandzie. Glutamina też zasługuje na wspomnienie – aminokwas ten wpływa pozytywnie na regenerację i sprzyja syntezie białek mięśniowych


Czy ALLDEYNN Sleeprose działa?

Myślę, że to ciekawi Was najbardziej. Otóż tak – oczywiście działa. Zawarte w nim substancje przekładają się na praktykę znacząco ułatwiając zasypianie, poprawiając głębokość i ogólną jakość snu. Jestem bardzo zadowolony! Mimo iż wielkich problemów ze snem nigdy nie miałem, to odczułem różnicę przy suplementacji. Wycisza i poprawia regenerację – o to tu chodzi!


  • Poprawia jakość snu
  • Ułatwia zasypianie
  • Uspokaja, wycisza
  • Przyśpiesza regenerację

Jak testowałem ALLDEYNN Sleeprose?

Zacząłem od jednej miarki i już przy takiej dawce moje oczekiwania zostały spełnione. Przez kilka dni testowałem też dwie miarki, jednak różnice w działaniu nie były już szokujące. Wniosek? Warto zacząć od 1 miarki – najczęściej okaże się ona wystarczająca, jeżeli zależy nam na poprawie snu.


1 opakowanie WHEYROSE (280g) = 20 porcji (20 nocy)

Jaki smak Sleeprose wybrać?

Moim zdaniem najlepiej smakuje Tropical-Orange. Drugie miejsce należy do Lemon-Orange i ostatnie do Blackcurrant. Czarna porzeczka odstaje od TOP2.

Suplement od Deynn zasługuje na uznanie i polecenie. Na pewno zostanę przy nim na dłużej.

Rating: 5 out of 5.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]