ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
All Nutriiton Sauce Zero Sweet Caramel – najlepszy syrop od SFD?

Siódmy niskokaloryczny syrop od All Nutrition, a drugi z serii „Sweet” to klasyczny karmel. Celowo nie użyłem słów „zero...

All Nutriiton Sauce Zero Sweet Caramel – najlepszy syrop od SFD?

Siódmy niskokaloryczny syrop od All Nutrition, a drugi z serii „Sweet” to klasyczny karmel. Celowo nie użyłem słów „zero kalorii”, ponieważ sos zawiera 17 kcal w 100 ml. Podobnie jak jego truskawkowy poprzednik słodzony jest sukralozą oraz stewią, jednak na tle większości syropów wyróżnia się brakiem gumy ksantanowej jako zagęszczacza.

Przyczynia się to do rzadkiej konsystencji, której zdecydowanie bliżej do wody niż do „wysokocukrowych” sosów. Na szczęście wynagradza to bardzo słodki smak, który poza karmelem kojarzy mi się z kawą. Podobna sytuacja miała miejsce przy okazji testowania syropu KFD, jednak ten tutaj jest znacznie słodszy i co za tym idzie także smaczniejszy.

Sauce Zero Sweet Caramel to zdecydowanie największe zaskoczenie spośród wszystkich syropów od All Nutrition – negatywne pod względem konsystencji, ale pozytywne w aspekcie smaku.

Cena: ok. 15 zł

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]