ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
All Nutrition Nutlove vs KFD Delicates – porównanie!
25.09.2020 10:35
#all nutrition #kfd nutrition

Wszystkie kremy All Nutrition Nutlove i KFD Delicates już przetestowane! Dzisiaj je dla Was porównam. Do zestawienia wybrałem...

All Nutrition Nutlove vs KFD Delicates – porównanie!

Wszystkie kremy All Nutrition Nutlove i KFD Delicates już przetestowane! Dzisiaj je dla Was porównam. Do zestawienia wybrałem dwa najpopularniejsze ostatnio smaki – Crispy Hazelnut oraz Kindlerkowy. Co warto o nich wiedzieć przed zakupem?

Porównanie ceny

Zacznijmy od ceny, bo to właśnie ją najbardziej wyróżniłem na infografice. Jak sami widzicie, krem od All Nutrition kosztuje 10 zł więcej od kremu KFD. Objętość oraz rodzaj opakowania są takie same. Pod względem ekonomiczności KFD zatem wygrywa. Trzeba zaznaczyć, że na ostateczną cenę ma wpływ dużo czynników.

Wartości odżywcze

Przejdźmy teraz do makroskładników. Tutaj liczby są już nieco bardziej do siebie zbliżone. Nutlove ma 549 kcal, Delicates 508 kcal. SFD przegrywa w ogólnej zawartości tłuszczów, a także tłuszczów nasyconych. Ma ich odpowiednio 44g/13g, podczas gdy u KFD jest to 36g/8.9g. Nutlove góruje jednak w cukrach prostych – 8g vs 12g.

Porównanie składu

Jak te liczby mają się do składu. W obu produktach głównym źródłem tłuszczu jest olej shea, a rolę substancji słodzącej pełni maltitol. Ważnym dla smaku składnikiem są także orzechy laskowe. W Nutlove mamy ich 10%, a Delicates 15%. Lekki minus w stronę KFD idzie za cukier. Występuje on jednak tylko w chrupkach (6%).

Smak i konsystencja

Patrząc na smak, w mojej opinii minimalnym zwycięzcą jest KFD. Konsystencję uznaję za równie dobrą w obu produktach. Nie jest taka sama, bo SFD poszło w stronę smarowidła z dodatkami, a KFD płynnego kremu z chrupkami. Ja lubię oba rodzaje Mimo to, nie da się ukryć, że dzieli je pod tym względem wiele różnic.

Podsumowanie – All Nutrition Nutlove vs KFD Delicates

Zmierzając ku końcowi, przyznaję, że oba kremy są znakomite i zasługują na uwagę każdego miłośnika słodyczy Kinder. Biorąc pod uwagę wszystkie cechy, tę „walkę” wygrywa dla mnie KFD Delicates Kindlerkowy. Dajcie znać jaki jest Wasz werdykt. Liczę, że teraz wybór kremu będzie dla Was łatwiejszy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]