All Nutrition Fitking Delicious Sauce Peanut Butter Choco

A ten próbowaliście? Dziś recenzja trzeciego sosu Fitking Delicious od All Nutrition. Ikony na etykiecie jasno sugerują jakiego smaku można się spodziewać – a’la Reese’s. Czy sos z 44 kcal w 100g zbliża się smakiem do popularnych babeczek? Odpowiadam w poniższej recenzji Fitking Delicious Sauce Peanut Butter Choco1

Makroskładniki (100g): 44 kcal 1.6B|2.2T|16W
Skład: woda, erytrol, skrobia modyfikowana, pasta z orzechów ziemnych (4%), kakao w proszku częściowo

Konsystencja Fitking Delicious Sauce

Ma identyczne cechy jak czekoladowy sos z tej serii. Sauce Delicious jest gęsty, kremowy i aksamitny. Dzieje się tak dzięki połączeniu 3 substancji zagęszczających – gumy celulozowej, ksantanowej oraz skrobii. Dla mnie to kwintesencja perfekcyjnej konsystencji. Można ją porównać do budyniu. Ideał!

Smak Fitking Delicious Sauce Peanut Butter Choco

Czekolada? jest! masło orzechowe? jest! Trzeci sos i po raz trzeci jestem miło zaskoczony. Smak Sauce Delicious to mega intensywne połączenie kakao, orzechów i aromatów. Mimo, że nie zawiera mleka, to takie właśnie sprawia wrażenie. Smak nie jest wodnisty i ciężko poznać się, że ma tak mało kalorii. To duża zaleta, bo tego właśnie oczekujemy w fit produktach. Ten od All Nutrition mogę nazwać ulepszoną wersją syropów zero o smaku “Reese’s”. W tym przypadku nie ma jednak sztucznego posmaku ani goryczki. Jeżeli lubicie masło orzechowe i czekoladę, to musicie spróbować tego sosu. Jest słodko i uzależniająco! Butelka skończona.

Podsumowanie

Fitking Delicious Sauce Peanut Butter Choco na pewno zagości u mnie jeszcze nie raz! To połączenie idealnej, mega gęstej konsystencji z intensywnym smakiem kakao oraz orzechów. Skład i wartości odżywcze też wypadają dobrze. Polecanko!

Cena: 16-17 zł za 540g (m.in Guiltfree.pl)

  • 10/10
    KONSYSTENCJA - 10/10
  • 9/10
    SMAK - 9/10
9.5/10
Sending
User Review
0/10 (0 votes)
%d bloggers like this: