ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
6PAK Nutrition Protein Cream Raspberry – malinowy krem proteinowy!

Trzeci i ostatni Protein Cream od 6PAK Nutrition jest chyba najciekawszy ze wszystkich, a na pewno najbardziej oryginalny.

6PAK Nutrition Protein Cream Raspberry – malinowy krem proteinowy!

Owocowe kremy są raczej rzadkością na rynku. Podobnie jak pozostałe smaki, w 100g zawiera 521 kcal, 39g tłuszczów, 37g węglowodanów (aż 34g to poliole) oraz 19g białka. Składnikiem, który warunkuje taki, a nie inny smak jest malina liofilizowana (5%).

Od razu po otwarciu opakowania daje ona o sobie znać poprzez zapach oraz intensywny kolor, co zresztą możecie zobaczyć na zdjęciu . Największym zaskoczeniem i to pozytywnym okazał się być jednak smak – zdecydowanie najsłodszy z całej trójki, lekko kwaskowaty i tym samym przypominający liofilizowane maliny z mleczną nutą. Potwierdzeniem ich obecności w kremie są także małe ziarenka tego owocu zatopione w gęstej, kremowej masie.

Muszę przyznać, że nigdy nie pomyślałbym, że malinowy krem może być tak bardzo smaczny i co więcej wyprzedzić pod tym względem czekoladę, ale tak się stało – Protein Cream Raspberry wskakuje na drugie miejsce w moim rankingu kremów od 6PAK Nutrition.

Cena: ok. 40 zł

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]