ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
MOJE ULUBIONE KAWY – smacznego!
7.02.2020 08:55

Moje ulubione kawy smakowe! Dziś jest 7 lutego 2020 roku i dotychczas to właśnie te najbardziej przypadły mi...

MOJE ULUBIONE KAWY – smacznego!

Moje ulubione kawy smakowe! Dziś jest 7 lutego 2020 roku i dotychczas to właśnie te najbardziej przypadły mi do gustu. Testowanie aromatyzowanych kaw na FIT RECENZJE rozpocząłem od biedronkowych Cafe’Dor. Prawie wszystkie mi smakowały, jednak GBS i Po Prostu Naturalnie postawiły poprzeczkę nieco wyżej.

Smak masła orzechowego obu marek wypada naprawdę podobnie i ciężko jest zidentyfikować jakieś różnice w aromacie. Śmiało można powiedzieć, że kawy zostały nazwane odpowiednio – arachidy mocno zaznaczają swoją obecność.

Nie tylko ten aromat jest podobny u obu firm. GBS Angelo Bounty Islands oraz Po Prostu Naturalnie Raaafffaellooo także mają zbliżone cechy. Dwa smaki, które polubią wszyscy miłośnicy kokosa. Bez wątpienia, to on odrywa tu pierwszoplanową rolę. Po Prostu Kawa może się jeszcze pochwalić ekstra aromatem migdałowym, który stanowi tło dla kokosa.

Został już tylko smak Caramel Cookie Bar od Golden Bow Solutions. W tej odsłonie najbardziej we znaki dają się maślane ciastka oraz karmel, czyli połączenie znane nam z Twixa.

Z mlekiem i słodzikiem kawy smakowe są najsmaczniejsze. Wtedy też aromat naturalnie staje się bardziej intensywny. Warto przetestować te pozycje!

Pełne recenzje każdej ze wspomnianych dzisiaj kaw znajdziesz n w zakładce „kawy” lub wyszukujac je za pomocą tzw. „lupki”

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]