ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
OH YEAH! ONE BAR BLUEBERRY COBBLER
27.01.2020 23:58

Druga recenzja batonów od One Brands! Dzisiaj na warsztat trafia One Bar Bluberry Cobbler.

OH YEAH! ONE BAR BLUEBERRY COBBLER

Tłumacząc tę nazwę na polski, możemy mówić o cieście jagodowym z kruszonką. Podobnie jak pozostałe batony tej firmy, ten także cechuje się bardzo niską zawartością prostych cukrów, 20g białka  i porządnym składem. Testuję!

Makroskładniki (60g) : 220 kcal 20B|8T|14W
Skład : m.in WPI, błonnik roślinny, błonnik rozpuszczalny, gliceryna, maltitiol, masło migdałowe, olej palmowy, naturalne aromaty, odtłuszczone mleko w proszku, WPC, sól

Konsystencja

Jest lepsza niż w wersji Peanut Butter Cup! Struktura wziąż jest co prawda bardzo skromna, ale mamy przynajmniej bardziej miękką konsystencję. Poza cechami typowymi dla batona proteinowego, to właśnie ją trzeba tutaj wyróżnić. Dzięki temu podzielenie batona na 2 części nie sprawia najmniejszego problemu i można to zrobić bardzo dokładnie. W środku białkowej masy są także zauważalne chrupki, jednak jest ich zbyt mało by nadać przekąskę chrupkości. Na koniec warto wspomnieć o polowie – to gruba warstwa czekolady zwarta z innymi częściami One Bar’a. Konsystencja w mojej opinii jest bardzo dobra, ale mogło być jeszcze lepiej. Brakuje trochę elementu zaskoczenia.

Smak

Biała czekolada tutaj wygrywa! Jedna z tych, które należą do moich ulubionych w protein barach. I mam do niej tylko jedną uwagę – mogłaby być bardziej słodka. Poza tym jednak, jej jakość zasługuje na podziw. Nadzienie też ma w sobie to „coś”. Połączenie jagód z białą czekoladą jest rzadkością w białkowych batonach, a w tym przypadku wypadło bardzo dobrze. Owoce nie charakteryzują się sztucznym smakiem, a ich aromat jest intensywny. Myślę, że ich smak podkręciłyby nieco małe kawałki jakód – trochę mi ich tutaj brakuje. Obecny w tytule „Cobbler” w formie batona przypomina struclę. To oczywiście moje odczucie, które wpadło mi do głowy zaraz po spróbowaniu One Bar’a. Good job!

Podsumowanie

Jest coraz lepiej! One Bar Blueberry Cobbler przebija Peanut Butter Cup. Próbowaliście?

Cena : 9.88 zł (Strefa Mocy)

Pamiętaj, że używając kodu „fitrecenzje” dostaniesz 10% zniżki na cały asortyment sklepu Strefa Mocy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]